• 27.02.2014 Ľudia pre Malacky

  Manželia z Lozorna vymysleli počítačovú hru pre deti

  Zuzana a Peter Nižnanskí z Lozorna v týchto dňoch spúšťajú svoj projekt súboru hier a pomôcok pri výučbe materinského a cudzieho jazyka pre deti od 3 do 12 rokov LittleLane (ww.littlelane.eu). Pracoval na ňom tím ľudí, medzi nimi aj ilustrátorka najnovšieho šlabikára Mgr. art. Alžbeta Kováčová. Trinásť ucelených hier naučí deti zábavnou formou 350 slov a 500 vetných spojení aj v anglickom jazyku. O novej hre sme sa rozprávali s programátorom Petrom Nižňanským.

  Zobraziť článok

 • 01.03.2014 Zaujímavosti.net

  Vyskúšali sme si edukačnú online hru pre deti LittleLane

  Online hry a aplikácie sú dnes celkom bežnou záležitosťou. Kým niektoré sa hrajú na edukačné, nie vždy vedia reálne dieťa zaujať a prinútiť ho uvažovať, učiť sa a prekladať si slovíčka do angličtiny. Nedávno sme prišli do styku s hrou Little Lane, ktorá je distribuovaná v školách skrz Stiefel elementary a od decembra aj v kníhkupectvách Martinus, ktorá je postavená na dostupnosti online.

  Zobraziť článok

 • 30.11.2015 Sóda

  Životné udalosti, ktoré priniesli úspech najlepším slovenským startupistom

  Posledný novembrový víkend sa v Bratislave odohrala udalosť roka pre začínajúce firmy – StartupAwards.SK 2015. Z tuctu finalistov vzišli štyria víťazi jednotlivých kategórií a ďalšie dve firmy ocenené špeciálnymi cenami.

  Zobraziť článok

 • 24.06.2016 JOJ.sk

  Mladí podnikatelia sú budúcnosť Slovenska: Poznáme meno toho najšikovnejšieho!

  Naša krajina je plná schopných ľudí.

  Zobraziť článok

TrustPay